Корюківська районна рада
Анонси
Назад

З нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування 6 грудня в залі засідань районної ради відбулись урочистості, в яких взяли участь службовці Збройних Сил України, депутати районної ради, голови, секретарі, бухгалтери місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради.

З вітальною промовою до присутніх звернувся голова районної ради Віктор Чернуха, який в своєму привітанні щиро подякував усім захисникам Вітчизни, побажав їм міцного здоров’я, сили духу, впевненості, миру і спокою на нашій землі. Також Віктор Іванович зазначив, що сьогодні, в непростий час реформи місцевого самоврядування, місцеві ради покликані виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі. А також наголосив, що діяльність районної ради завжди відкрита, прозора і спрямована лише на одне - на задоволення життєвих потреб жителів Корюківщини.

Сьогодні ще достатньо і проблемних питань, які маємо вирішувати, - зауважив Віктор Іванович і запевнив, що районна рада, її депутатський корпус будуть і надалі працювати на повну силу – для блага громад району.

Віктор Іванович щиро подякував тим, хто самовіддано працює на благо територіальної громади, відстоює її інтереси, і тим, хто сумлінно виконує обов’язки та обіцянки перед людьми, а також побажав депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, ветеранам галузі міцного здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму, наснаги та родинного затишку у кожній родині.

До привітань з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування приєдналися голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, перший заступник Корюківського міського голови Олександр Савченко, голова Холминської селищної ради Олександр Шевчик.

З метою гідного відзначення осіб – захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях нагороджено Відзнакою Президента України За участь в антитерористичній операції учасників АТО:

Гирича Віталія Анатолійовича (посмертно), Пономаренка Миколу Миколайовича (посмертно). Відзнаки отримали дружини.

Лящука Олега Олександровича- майора Збройних Сил України;

Науменка Володимира Борисовича - майора Збройних Сил України;

Терещенка Олександра Івановича - молодшого лейтенанта Збройних Сил України.

За багаторічну сумлінну службу, високий професіоналізм, відданість обраній справі та з нагоди Дня Збройних Сил України Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджено:

Акусок Наталію Василівну - молодшого спеціаліста служби захисту інформації Корюківського районного військового комісаріату, солдата Збройних Сил України;

Романенко Ольгу Володимирівну - провідного спеціаліста відділення комплектування Корюківського районного військового комісаріату, державного службовця Збройних Сил України.

З нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою Чернігівської обласної ради нагороджено

Чепу Віталія Миколайовича - депутата Корюківської районної ради.

Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради нагороджено Данченка Валерія Володимировича - депутата Корюківської районної ради.

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджено Власенка Олександра Івановича - депутата Корюківської районної ради, голову постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку;

Ващенко Тетяну Михайлівну - начальника загального  відділу виконавчого апарату районної ради.

        

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Назад

04 Грудня 2018 10:11
19 Жовтня 2018 12:05
06 Серпня 2018 15:08
02 Травня 2018 12:14
05 Лютого 2018 10:32
05 Грудня 2017 16:05
09 Жовтня 2017 12:52
10 Липня 2017 12:00
03 Травня 2017 15:00
10 Лютого 2017 15:00
16 Січня 2017 15:00
12 Грудня 2016 08:30