Корюківська районна рада
Анонси











Постійні комісії

Назад

Постійна комісія районної  ради
з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного
розвитку

Голова комісії

Власенко Олександр Івановмч обраний депутатом за виборчим  списком районної організації Партії  "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ"          
Члени комісії
Абинашний В’ячеслав Іванович       обраний депутатом за виборчим  списком районної організації Партії  "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ" 
Бордаков Віталій Леонідович  обраний депутатом за виборчим списком районної організації партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Давиденко Галина Федорівна                            обраний депутатом за виборчим
списком районної організації партії  "Наш край"
Кирик Олександр Миколайович        обраний депутатом за виборчим
списком місцевої організації Радикальна
Партія Олега Ляшка
Пилипенко Володимир Миколайович       обраний депутатом за виборчим
списком районної організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕРТА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Мотчаний Олексій Олексійович обраний депутатом за виборчим списком 
від районної організації  Аграрної
партії України
Ступницька Алла Вікторівна    обрана  депутатом за виборчим  списком районної організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕРТА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"  

Постійна комісія з гуманітарних питань, сім’ї, молоді, зайнятості та соціального захисту населення

Голова комісії


Марченко Анатолій Васильович     
обраний депутатом за виборчим
списком районної організації Аграрної
партії України
Члени комісії
Скотар Микола Миколайович       обраний депутатом за                   
виборчим списком              
районної організації ПАРТІЇ "БЛОК
ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ" 
 
Кривоножко Наталія Петрівна            обрана депутатом за                   
виборчим списком районної              
організації ПАРТІЇ"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА""СОЛІДАРНІСТЬ"
 
 
Малишев Сергій Володимирович обраний депутатом за                   
виборчим списком              
місцевої організації
Радикальна Партія 
Олега Ляшка  
Моложон Тетяна Івнівна      обрана депутатом за виборчим
списком районної організації
"Наш край"
Мірошниченко Олексій Володимирович       обраний депутатом за                   
виборчим списком районної              
партійної організації
ПАРТІЇ"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ" 
 
Приходько Дмитро Леонідович       обраний  депутатом за                   
виборчим списком районної організації              
ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ"
Менський Роман Анатолійович      обрана депутатом за                   
виборчим списком районної              
організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ"  

   

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу,законності, регламенту та депутатьської етики

Голова комісії


Пилипець Ольга Іванівна          
обрана депутатом за виборчим
списком місцевої організації
Радикальна Партія Олега Ляшка
Члени комісії
Данченко Валерій Володимирович обраний депутатом за
виборчим списком районної організації   
ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ"    
Іваненко Микола Михайлович обраний  депутатом за 
виборчим списком
районної організації політичної партії
"УКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДННАННЯ ПАТРІОТІВ- УКРОП"
 Кононова Наталія Олексіївна обрана депутатом за
виборчим списком районної організації   
ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ"    
Левченко Максим Олександрович обраний  депутатом за 
виборчим списком районної організації партії "Наш край"                
Мірошниченко Володимир Анатолійович             обраний депутатом за
виборчим списком територіальної
організації політичної партії "Опозиційний блок"
Чепа Віталій Миколайович обраний  депутатом за 
списком районної організації                
партії Всеукраїнське об’єднання      
"Батьківщина"
Ющенко Віктор Володимирович

обраний  депутатом за 
виборчим списком районної організації                
Аграрної партії України     

 

Постійна комісія з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності

Голова комісії


Баклажко Михайло Іванович          
обраний  депутатом за 
виборчим списком територіальної                
організації політичної партії                     
"Опозиційний блок"
Члени комісії
Короткова Алла Анатоліївна               обрана депутатом за виборчим  списком територіальної організації      політичної партії "Опозиційний блок"                                                             
Синюта Людмила Володимирівна обрана  депутатом за 
виборчим списком організації                
ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ"
Іллюченко Олексій Павлович обраний  депутатом за 
виборчим списком районної організації партії              
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"    
Устименко Тамара Миколаївна обрана депутатом за
виборчим списком районної
організації Аграрної партії України
Стукало Ірина Анатоліївна обрана депутатом за
виборчим списком районної
організації Партії "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ"
Чепурний Юрій Володимирович              обраний депутатом за виборчим списком
місцевої організації Радикальної
Партії Олега Ляшка
Шматок Микола Іванович                    обраний депутатом за виборчим
списком районної організації
ПАРТІЇ"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"СОЛІДАРНІСТЬ"
Яцина Сергій Григорович      обраний депутатом за виборчим
списком районної організації партії
"УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП"                                                      

Назад

02 Травня 2018 12:14
05 Лютого 2018 10:32
05 Грудня 2017 16:05
09 Жовтня 2017 12:52
10 Липня 2017 12:00
03 Травня 2017 15:00
10 Лютого 2017 15:00
16 Січня 2017 15:00
12 Грудня 2016 08:30
24 Листопада 2016 14:02
16 Вересня 2016 09:20
25 Липня 2016 09:06