Анонси 
Розпорядження 55

Назад

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Явід 15 жовтня 2015 року №55
         м.Корюківка

Про проведення перевірки, передбаченої
Законом України «Про очищення влади»
щодо посадових осіб виконавчого апарату
районної ради

Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 із змінами, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р :

1. Провести перевірку, передбачену Законом «Про очищення влади», стосовно посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради (крім виборних посад), визначивши днем початку проведення перевірки 15 жовтня 2015 року.

2. Визначити керуючого справами виконавчого апарату районної ради Охріменко Л.М. відповідальним за проведення перевірки.

3.Керуючому справами виконавчого апарату районної ради Охріменко Л.М. забезпечити ознайомлення працівників виконавчого апарату районної ради, у тому числі тих, які відсутні на роботі (знаходяться у відпустці для догляду за дитиною по досягненню нею трирічного віку) з даним розпорядженням та розмістити його на офіційному веб-сайті районної ради у день його видання.

4. Посадовим особам виконавчого апарату районної ради (крім виборних посад), які підлягають перевірці, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки у виконавчому апараті районної ради подати керуючому справами виконавчого апарату районної ради Охріменко Л.М. власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону «Про очищення влади».

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.Голова районної ради В.І.Чернуха

Назад

10 Грудня 2021 12:16