Анонси 

Назад

На Менщині судитимуть рибака

Корюківською окружною прокуратурою 28.07.2022 до суду направлено обвинувальний акт за фактом незаконного зайняття рибним добувним промислом (ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України).

Прокуратурою висунуто обвинувачення місцевому 63-річному мешканцю Менської ОТГ Корюківського району в тому, що він 19.07.2022, знаходячись  на річці Десна поблизу с.Ушня, використовуючи заборонені засоби лову, а саме зяберні сітки, всупереч «Правил любительського та спортивного рибальства», затверджених Державним комітетом рибного господарства України № 19 від 15.05.1999, займався незаконним рибним добувним промислом та виловив рибу  загальною вагою 2,7 кг, чим заподіяв шкоду навколишньому природному середовищу на суму 47 тис. грн.

Останнього викрили на місці події працівники Управління Державного агенства меліорації та рибного господарства у Чернігівській області.

В рамках кримінального провадження до обвинуваченого також заявлено позовну заяву про стягнення вказаної суми коштів.

Примітка. Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Назад

10 Грудня 2021 12:16