Анонси 

Назад

Місцевого жителя обвинувачено за зберігання, придбання та збут вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу

Корюківською окружною прокуратурою обвинувачено 33 – річного місцевого жителя, неодруженого, непрацюючого, у зберіганні, придбані та збуті боєприпасів і вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений навесні  2022 року знайшов та привласнив 7 гранат, понад 600 патронів, 3 артилерійські снаряди та 1 постріл до підствольного гранатомета, які без передбаченого законом дозволу, переніс до свого будинку, де їх і зберігав.

У подальшому незнайомій особі незаконно збув 4 гранати за 3000 грн.

Під час проведення обшуку працівниками поліції за місцем проживання обвинуваченого в житловому будинку вилучено вищевказані вибухові пристрої та боєприпаси.

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт за                    ч. 1 ст. 263 КК України направлено до суду.

Примітка. Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Назад

10 Грудня 2021 12:16