Анонси 

Назад

Мешканця одного з сіл Корюківського району засуджено до 5 років позбавлення волі за сексуальне насильство щодо 8-річної дівчинки

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Корюківської окружної прокуратури чоловіка засуджено за вчинення насильницьких дій сексуального характеру, за відсутності ознак зґвалтування, щодо малолітньої особи (ч. 4 ст. 153 КК України). Вироком суду останньому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Прокурором у суді доведено, що мешканець одного з сіл Корюківського району, у серпні 2021 року після вживання алкогольних напоїв у будинку односельчанки, скориставшись тимчасовою відсутністю останньої, зайшов до кімнати її 8-річної доньки, та вчинив сексуальне насильство, відносно неї.

У судовому засіданні чоловік свою вину заперечував. Однак, прокурором  надано належні та допустимі докази, які у своїй сукупності підтвердили пред’явлене обвинувачення у повному обсязі.

Також, згідно вироку суду, який переглянута та залишено без змін Чернігівським апеляційним судом, інформацію про обвинуваченого буде внесено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.          

Корюківська окружна прокуратура

Назад

10 Грудня 2021 12:16