Анонси 
Розпорядження

Назад

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Явід 24 травня 2016 року № 24
м.Корюківка

Про забезпечення доступу до
публічної інформації

З метою забезпечення прозорості та відкритості в діяльності районної ради, реалізації права громадян на доступ до публічної інформації, відповідно до пункту 13 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації»::

1.Визначити приймальню районної ради спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями.

2.Визначити організаційно – контрольний відділ виконавчого апарату районної ради відповідальним структурним підрозділом з питань доступу до публічної інформації.

Начальнику організаційно – контрольного відділу виконавчого апарату районної ради :

-забезпечувати організацію роботи по опрацюванню, систематизації, аналізу та контролю за своєчасним задоволенням запитів на інформацію, ведення обліку запитів на інформацію;

-здійснювати ведення реєстрації запитів на інформацію, в тому числі, що надходять до районної ради поштою, факсом, телефоном, електронною поштою;

-забезпечувати надання консультативної допомоги запитувачам під час оформлення запитів;

-постійно забезпечувати виконання заходів з оприлюднення інформації відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

3.Затвердити форму запиту на інформацію ( додається).

4.Затвердити Інструкцію з питань обліку, оформлення та розгляду запитів на публічну інформацію в Корюківській районній раді (додається).

Інструкція з питань обліку, оформлення та розгляду запитів на публічну інформацію в Корюківській районній раді районній раді

5.Затвердити перелік відомостей, що становить службову інформацію (додається).

6.Затвердити Систему обліку документів, що містять публічну інформацію, яка знаходиться у володінні районної ради (додається).

Система обліку документів,що містять публічну інформацію, яка знаходиться у володінні районної ради

7.Відділу з управління комунальним майном районної ради забезпечити виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

8.Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради №28 від 10 травня 2011 року «Про забезпечення доступу до публічної інформації».

9.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради
О.М.Савченко

Назад

10 Грудня 2021 12:16