Анонси











 
Президія

Назад


 Президія Корюківської районної ради восьмого скликання

 

№ п/п                         Прізвище, ім’я та по   батькові членів президії Партійність Посада в раді
    1      

Чернуха Віктор Іванович

Обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Слуга народу" Голова районної ради
2

Орда Іван Григорович

Обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Рідний дім"

Заступник голови районної ради
3

Кугук Ірина Іванівна

Обрана депутатом за виборчим списком політичної партії "Слуга народу" Депутат районної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку
 4 Кіндер Валерій Миколайович Обраний  депутатом за виборчим списком політичної партії "Рідний дім" Депутат районної ради,голова постійної комісія з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності
 5 Кузьменко Світлана Григорівна Обрана депутатом за виборчим списком політичної партії "Слуга народу" Депутат районної ради,голова постійної комісії з гуманітарних питань, законності, регламенту,депутатської етики та запобігання корупції
6 Нужняк Сергій Миколайович Обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Наш край" Депутат районної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку, екології та земельних відносин
7 Марченко Анатолій Васильович Обраний депутатом за виборчим списком політичної партіїї "Слуга народу" Депутат районної ради, уповноважений депутатської фракції "Слуга народу"
8        Демченко                 Олександр        Григорович      Обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Рідний дім" Депутат районної ради, уповноважений депутатської фракції "Рідний дім"
9 Волошко Василь Євгенович Обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка" Депутат районної ради, уповноважений депутатської фракції "Радикальна партія Олега Ляшка"
10 Боюн Наталія Миколаївна Обрана депутатом за виборчим списком політичної партії "Наш край" Депутат районної ради, уповноважена депутатської фракції "Наш край"
11 Ващенко Олександр Іванович Обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Опозиційна платформа-За життя" Депутат районної ради, уповноважений депутатської фракції "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ"
12 Мотчаний Олексій Олексійович Обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Європейська солідарність" Депутат районної ради, уповноважений депутатської фракції "Європейська солідарність"

 

Назад

08 Лютого 2021 08:05
14 Грудня 2020 09:41
04 Грудня 2020 15:47
25 Серпня 2020 15:42
29 Травня 2020 11:58
28 Лютого 2020 11:00
09 Грудня 2019 14:09
04 Листопада 2019 15:00
30 Липня 2019 11:45
11 Травня 2019 08:29
12 Березня 2019 12:02
25 Січня 2019 15:14