Анонси
Депутати

Назад

Персональний склад
Корюківської районної ради восьмого скликання
станом на 01.03.2021 року

№ п.п. Назва
політичної партії (блоку) від якої обрано депутата

 
№ округу в якому обрано депутатом* Прізвище, ім’я, по
батькові депутата
Посада в раді
 
Місце проведенння прийому громадян

Час та день проведення прийому громадян

       

Посада та місце
роботи депутата
1 2 3 4 5 6 7 8
  ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ 2 Алєксєєв Володимир Євгенович Депутат районної ради, заступник голови постійної комісії Приміщення Сновської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Пенсіонер
2 РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА 3 Амельченко Юлія Василівна Депутат районної ради, секретар постійної комісії Приміщення Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Заступник начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях
3 СЛУГА НАРОДУ 1 Баклажко Михайло Іванович Депутат районної ради, член постійної комісії Приміщення Холминської селищної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Пенсіонер
4 НАШ КРАЙ 3 Боюн Наталія Миколаївна Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Тимчасово непрацююча
5 РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА 3 Бутенко Микола Олексійович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Фізична особа - підприємець «Бутенко»
6 НАШ КРАЙ 1 Васильченко Сергій Петрович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Холминської селищної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Тимчасово непрацюючий
7 ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ 1 Ващенко Олександр Іванович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Корюківської районної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Начальник Корюківської районної державної лікарні ветеринарної медицини
8 РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА 4 Волошко Василь Євгенович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Сосницької селищної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Пенсіонер
9 РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА 2 Герасименко Андрій Олексійович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Адвокат, перший заступник директора підприємства  Національної академії адвокатури України, комунальне підприємство «Діловий центр» Чернігівської обласної ради
10 РІДНИЙ ДІМ 1 Демченко Олександр Григорович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Холминської селищної ради 

10.00-13.00

Остання середа місяця

Директор ДП «Холминське лісове господарство»
11 НАШ КРАЙ 4 Єрмоленко Юрій Олександрович Депутат районної ради, заступник голови постійної комісії Приміщення Сосницької селищної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Завідуючий сектором основних видів діяльності кінотеатру імені О.П.Довженка 

Відділу освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради Корюківського району Чернігівської області

12 РІДНИЙ ДІМ 2 Кіндер Валерій Миколайович Депутат районної ради, голова постійної комісії Приміщення Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Заступник начальника відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв'язку Управління Держпраці у Чернігівській області
13 ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ 4 Кравченко Володимир Семенович Депутат районної ради, заступник голови постійної комісії Приміщення Сосницької селищної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Директор Приватного акціонерного товариства «Сосницьке автотранспортне підприємство - 17452»
14 РІДНИЙ ДІМ 1 Кугук Ірина Іванівна Депутат районної ради, голова постійної комісії Приміщення Корюківської районної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Головний бухгалтер АТ "Слов’янські шпалери-Корюківська фабрика технічних паперів"

15 СЛУГА НАРОДУ 3 Кузьменко Світлана Григорівна Депутат районної ради, голова постійної комісії Приміщення Сновської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

    Старший викладач по класу баяна Сновської дитячої музичної школи ім.Н.Г.Рахліна

16 ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ 2 Лях Віктор Васильович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщенння Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Пенсіонер
17 СЛУГА НАРОДУ 1 Марченко Анатолій Васильович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Корюківської районної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Пенсіонер
18 РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА 3 Мірошниченко Павло Леонідович Депутат районної ради,заступник голови постійної комісії Приміщенння Сновської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

 Перший заступник міського голови Сновської міської ради
19 СЛУГА НАРОДУ 2 Москальський Віталій Михайлович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Викладач Чернігівського  фахового музичного коледжу ім. Л.М. Ревуцького
20 ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ 1 Мотчаний Олексій Олексійович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщенння Корюківської районної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Заступник генерального директора комунального некомерційного підприємства «Корюківська центральна районна лікарня Корюківської міської ради
21 ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ 2 Мурований Сергій Григорович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Пенсіонер
22 НАШ КРАЙ 2 Нужняк Сергій Миколайович Депутат районної ради, голова постійної комісії  Приміщенння Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Куковицьке»
23 РІДНИЙ ДІМ 3 Орда Іван Григорович Депутат районної ради, заступник голови районної ради Приміщення Корюківської районної ради

10.00-13.00

Другий, четвертий вівторок місяця

 

Заступник голови Корюківської районної ради
24 РІДНИЙ ДІМ 2 Осєдач Сергій Григорович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Лікар-ординатор комунального некомерційного підприємства «Менська центральна районна лікарня»
25 НАШ КРАЙ 2 Паршин Анатолій Федорович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Фізична особа-підприємець
26 РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА 1 Пилипець Ольга Іванівна Депутат районної ради,секретар постійної комісії Приміщення Корюківської районної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Начальник  міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області
27 ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ 2 Прищепа Олексій Миколайович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Редактор інтернет видання ТОВ "Медіа-центр"Наше слово"

28 СЛУГА НАРОДУ 1 Самсон Світлана Іванівна Депутат районної ради, секретар постійної комісії Приміщення Корюківської районної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

   Начальник   Управління соціального  захисту населення  Корюківської  районної державної адміністрації

29 СЛУГА НАРОДУ 2 Сидоренко Ірина Іванівна Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

  Юрист  ТОВ «Куковицьке»
30 ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ 1 Сита Юлія Михайлівна Депутат районної ради, секретар постійної комісії Приміщення Корюківської районної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

 Тимчасово непрацююча
31 РІДНИЙ ДІМ 3 Скороход Олександр Михайлович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Сновської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Директор ДП «Сновськрайагролісгосп»
32 НАШ КРАЙ 3 Смоляк Володимир Миколайович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Сновської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Директор комунального підприємства «Сновська друкарня»
33 РІДНИЙ ДІМ 2 Тимошенко Олег Анатолійович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Менської міської ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Завідуючий акушерсько-гінекологічним відділенням комунального некомерційного підприємства «Менська центральна районна лікарня»
34 СЛУГА НАРОДУ 1 Чернуха Віктор Іванович Депутат районної ради, голова районної ради Приміщення Корюківської районної ради 10.00-13.00 Перший, третій вівторок місяця Голова Корюківської районної ради
35 СЛУГА НАРОДУ 1 Чернуха Віталій Петрович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Корюківської районної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Начальник   ФІЛІЇ "КОРЮКІВСЬКИЙ      РАЙАВТОДОР
36 РІДНИЙ ДІМ 4 Чернуха Ігор Олексійович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Сосницької селищної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Сосницької селищної ради
37 СЛУГА НАРОДУ 4 Щербатенко Віталій Іванович Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Сосницької селищної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Військовий комісар

Сосницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

38 РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА 4 Суржик Лариса Сергіївна Депутат районної ради,член постійної комісії Приміщення Сосницької селищної ради

10.00-13.00

Остання середа місяця

Практичний психолог Сосницької гімназії ім.О.П.Довженка

Примітка: 1- Корюківський район;

                  2 - Менський район;

                  3 - Сновський район;

                  4 - Сосницький район

 

Назад